Бонуси 1135.8
Комплект IP відеоспостереження 4Мп Provision-ISR, циліндр, розширення
Комплект IP-відеоспостереження Provision-ISR 4 Мп з можливістю розширення призначений для організації системи безпеки на об'єктах малого та середнього масштабу. Даний комплект підходить для приватного будинку, офісу, магазину, кафе, складу, виробничого приміщення та інших об'єктів, де потрібен цілодобовий контроль території.
Однією з переваг комплекту є можливість подальшого розширення системи. Завдяки 8-канальному відеореєстратору можна підключати додаткові IP-камери Provision-ISR без необхідності заміни основного обладнання.
Камери оснащені гібридним підсвічуванням та підтримують інтелектуальну аналітику DDA1. При виявленні людини автоматично вмикається LED-підсвічування, що дозволяє отримувати більш інформативне зображення у темний час доби.
До комплекту входять:
- Некерований PoE-комутатор Provision-ISR PoES-08120C+2I-V2 з 8 портами PoE - 1 шт.
- IP-відеореєстратор 8-канальний Provision-ISR NVR5-8200XN(MM) з відеоаналітикою для систем відеоспостереження - 1 шт.
- IP-відеокамера 4 Мп Provision-ISR BSH-340IPBN-28 (2.8 мм) з відеоаналітикою для системи відеонагляду - 4 шт.
Бонуси 1135.8
Бонуси 1135.8
Переваги комплекту
- Можливість розширення системи до 8 IP-камер;
- Роздільна здатність відеозйомки 4 Мп (2560×1440);
- Гібридне ІЧ та LED-підсвічування;
- Вбудований мікрофон у кожній камері;
- Підтримка аналітики DDA1 та DDA2;
- Підключення та живлення камер за технологією PoE;
- Підтримка жорсткого диска об'ємом до 6 ТБ;
- Можливість експлуатації всередині приміщень та на вулиці.
IP-камери Provision-ISR BSH-340IPBN-28
Відео високої роздільної здатності
Камери побудовані на базі CMOS-матриці 1/3" та забезпечують запис зображення з роздільною здатністю 4 Мп (2560×1440). Фіксований об'єктив 2.8 мм забезпечує кут огляду 93°, дозволяючи контролювати широку територію.
Основні характеристики камер:
- Роздільна здатність: 4 Мп (2560×1440);
- Матриця: 1/3" CMOS;
- Об'єктив: 2.8 мм;
- Кут огляду: 93°.
Гібридне підсвічування
Для роботи при недостатньому освітленні передбачені:
- ІЧ-підсвічування до 20 м;
- біле LED-підсвічування до 20 м.
Інтелектуальна аналітика DDA1
Камери підтримують сучасні функції відеоаналітики:
- розпізнавання людей;
- розпізнавання транспортних засобів;
- контроль перетину лінії;
- контроль стерильної зони.
Покращення якості зображення
Для підвищення якості відеопотоку використовуються:
- Digital WDR;
- BLC;
- HLC;
- ROI.
Додатково камери оснащені вбудованим мікрофоном для запису звуку.
Корпус із захистом
Камери призначені для експлуатації як всередині приміщень, так і на вулиці. Корпус захищений від впливу пилу та вологи відповідно до стандарту IP67.
Параметри живлення:
- DC 12 В;
- PoE;
- споживана потужність близько 4.5 Вт.
Технічні характеристики камер
- Розміри: 172.2 × 73.4 × 74.5 мм;
- Вага: близько 300 г;
- Стиснення відео: H.265+ / H.264+ / H.265 / H.264 / MJPEG;
- Ступінь захисту: IP67.
Відеореєстратор Provision-ISR NVR5-8200XN(MM)
Підключення та запис
Відеореєстратор підтримує підключення до 8 IP-камер та забезпечує запис відео з роздільною здатністю до 5 Мп.
Основні можливості:
- підключення до 8 IP-камер;
- запис 8 каналів 5 Мп у реальному часі;
- відеовиходи HDMI та VGA.
Зберігання архіву
Для зберігання записів передбачене встановлення одного SATA HDD об'ємом до 6 ТБ.
Додаткові можливості:
- відтворення до 4 каналів одночасно;
- локальний та віддалений перегляд архіву.
Стиснення відеоданих
Підтримуються формати компресії:
- H.265S;
- H.265+;
- H.265;
- H.264.
Інтелектуальна аналітика DDA2
Реєстратор підтримує широкий набір аналітичних функцій:
- захист від несанкціонованого доступу до камери;
- класифікація об'єктів DDA2;
- контроль перетину лінії;
- контроль стерильної зони;
- виявлення безцільного перебування;
- виявлення незаконного паркування;
- виключення звуку;
- теплова карта;
- підрахунок об'єктів;
- контроль скупчення людей;
- виявлення проникнення;
- моніторинг об'єктів;
- інтелектуальний пошук;
- підтримка тепловізійних камер.
Інтерфейси підключення
- HDMI;
- VGA;
- RJ-45 10/100 Мбіт/с;
- 2 порти USB 2.0.
Технічні характеристики реєстратора
- Вхідний потік: 64 Мбіт/с;
- Вихідний потік: 64 Мбіт/с;
- Сховище: 1 SATA HDD до 6 ТБ;
- Живлення: DC 12 В;
- Розміри: 255 × 220 × 45 мм.
PoE-комутатор Provision-ISR PoES-08120C+2I-V2
Передача даних та живлення обладнання
Комутатор забезпечує живлення підключених пристроїв та передачу мережевих даних за технологією PoE.
Основні параметри:
- 8 портів PoE 10/100 Мбіт/с;
- 2 uplink/downlink порти;
- підтримка стандартів IEEE802.3af/at;
- загальний бюджет PoE 120 Вт;
- до 30 Вт на один порт.
CCTV-режим
Підтримується спеціальний режим відеоспостереження, що забезпечує передачу даних на відстань до 250 метрів.
Додаткові характеристики
- Пропускна здатність: 2 Гбіт/с;
- Буфер пам'яті: 448 Кбіт;
- Таблиця MAC-адрес: 1K;
- Живлення: AC 100–240 В;
- Споживання: до 125 Вт;
- Робоча температура: від 0°C до +40°C;
- Розміри: 220 × 150 × 44 мм;
- Вага: 1 кг.
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
- 1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
- 2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Повна інформація про товар Комплект IP відеоспостереження 4Мп Provision-ISR, циліндр, розширення: інструкція, паспорт, умови використання, опис, характеристики, фото та відгуки.
-
Виробник
-
PoE
IEEE802.3 af/at
-
Інтерфейс накопичувача
SATA III
-
Інтерфейсні порти
RJ-45 (10/100M)
-
Відеовиходи
VGA, HDMI
-
Відеовходи
8
-
Вага
300 г (камера), 1 кг (комутатор)
-
Гарантійний термін
24 міс.
-
Дальність підсвічування
20 м
-
Живлення
DC 48В (відеореєстратор), DC 12В/PoE (камера), AC 100-240В (комутатор)
-
Жорсткі диски
1 SATA HDD до 6 ТБ
-
Кількість IP камер, що підключаються
8
-
Кількість відеоканалів
8
-
Кількість камер
4
-
Колір
Чорний, білий
-
Компресія відео
H.264, H.265, H.265+, H.265S
-
Кут огляду по горизонталі
93°
-
Матеріал корпусу
Алюміній, полікарбонат (камера)
-
Матриця
1/3” CMOS
-
Мережеві стандарти
SMTP, 802.1x, FTP, DDNS, DHCP, NTP, RTSP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, P2P, SSL (відеореєстратор), 802.1x, DHCP, NTP, UDP, RTSP, IPv4/IPv (камера)
-
Монтаж
Внутрішній та зовнішній
-
Номінальний струм
1250 мА (відеореєстратор), 350 мА (камера),
-
Особливості
Перетин лінії, вторгнення в область, визначення цільових типів (людина/транспорт)
-
Режими камери
AGC, BLC, 3DNR, True WDR (120dB)
-
Робоча температура
Від 0°C до +50°C (відеореєстратор), від -30°C до +60°C (камера), від 0° до +40°C (комутатор)
-
Роздільна здатність
4 Мп (2560 x 1440)
-
Роздільна здатність відео
5 Мп (2592 x 1944)
-
Розміри
255 x 220 x 45 мм (відеореєстратор), 172.2 x 73.4 x 74.5 мм (камера), 220 x 150 x 44 мм (комутатор)
-
Смуга пропускання Мбітс
Вхідний потік 64, вихідний потік 64
-
Ступінь захисту
IP67
-
Тип корпусу
Циліндр
-
Тип установки жорсткого диска
Внутрішній
-
Фокусна відстань
2.8 мм
-
Швидкість запису
25fps, 30fps
-
Швидкість затвора
1/3с – 1/100000с